Değerli Paydaşlarımız,

1959 yılından bu yana akaryakıt sektöründe başlamış olan ve bugün fastfood restoranlarımızla birlikte 20 hizmet noktasında faaliyette bulunan Mevlana Petrol'ün, 500 çalışanı ile birlikte Türkiye’nin İncisi Antalya’mızın kurumsallaşmasını tamamlamış önemli şirketlerinden birisi haline gelmesinden dolayı son derece gururluyuz.

Temel perspektifimiz; insana ve doğaya duyarlı, etik kurallara uygun iş yapan, bölge halklarının refahını ve gelişimini önemseyen bir firma olarak sürekli gelişim ve büyüme göstermektir.

Bugün Mevlana Petrol olarak, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda sürekli olarak yeni yatırımlar yapıyor, yeni ve yenilikçi iş modelleri geliştiriyor, ürün, hizmet ve çözümlerimizi ve iş yapı süreçlerimizi daha kaliteli hale getiriyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler, her zaman için tüm taraflarına değer sağlayacak nitelikte olmuş ve bundan sonra da olmaya devam edecektir.

Önümüzdeki dönemde de şirketimize ve ülkemize duyduğumuz güven ve inanç doğrultusunda sürekli daha cesur hedefler koymaya ve daha güçlü adımlar atmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Saygılarımla,
Ali YILMAZ
Mevlana Petrol
Yönetim Kurulu Başkanı