• ONLINE AKARYAKIT TALEP
 • ONLINE BURGER KING VE POPEYES SİPARİŞ
 • Hizmet de
  Yükselen Kalite...

  Toptan Satışlar

  Mevlana Petrol, toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firması olup, gerekli izinlere uygun, doğrudan yakıt satışı yapmaktadır. Müşterilerimize yüksek standartta hizmet vermeyi en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmayı amaçlamaktayız. Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

  Bu hizmet doğrultusunda, müşterilerimizin ürün ve hizmetleri ile komple bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak en öncelikli hedeflerimizdendir. 
  Mevlana Petrol, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini BP, Antoil ve Tüpraş kalitesini ve 50 yıllık güvencesiyle birlikte sunmaktadır. 
   
  Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü motorin siparişlerini yerine getiren Mevlana Petrol, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır.  
   
  Mevlana Petrol; Yakıtta oluşan suistimalleri önlemek için tüm ürünlerini, laboratuarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin Fuel Oil 6 talepleri direk Tüpraş’tan temin edilmekte olup, araçlarımız orijinal Tüpraş mührü, ürün teslim fişi, kantar fişi ve ürün analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk edilmektedir.