• ONLINE AKARYAKIT TALEP
 • ONLINE BURGER KING VE POPEYES SİPARİŞ
 • Hizmet de
  Yükselen Kalite...

  İndirim Kartları


  BP Club Card
  KAZANDIRAN BP CLUB DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ
   
  BP Club Card ile kaliteli akaryakıt kullanmanın ve birçok BP hizmetinden faydalanmanın yanı sıra,her alışverişinizde daha da kazançlı olma ayrıcalığına erişeceksiniz. BP Club Card ile yapacağınız her BP akaryakıt ve BP Auto LPG alışverişinizde puanlar kazanacak, kazandığınız puanları akaryakıt alımında kullanma hakkına sahip olacaksınız. Yıl içerisinde diğer markalarla olan iş birlikleri ile yapılan kampanyalarda ve kişiye özel tanımlanan kampanyalarda çok daha avantajlı hediyeler, BP akaryakıt ve BP Auto LPG kazanabileceksiniz. BP Club dünyasındaki fırsatları bpclubcard.com adresinden takip edebilirsiniz.

  BP CLUB’A SADECE BİR DAKİKADA ÜYE OLABİLİRSİNİZ
  BP istasyonlarımızda yer alan başvuru formunu doldurarak BP Club Card sahibi olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz BP Club Card başvuru formunu bpclubcard.com adresinden de doldurabilirsiniz.
   
  NASIL PUAN KAZANACAKSINIZ?
  BP Club Programı’nda yer alan BP istasyonlarından yapacağınız BP akaryakıt ve BP Auto LPG alımlarından sonra kartınızı BP Shop görevlisine verin ve alışverişinizin karşılığı olan puanlar kartınıza yüklensin. Kampanya bazında kazanımlar için BP Shop görevlileri sizlere yardımcı olacaktır.