• ONLINE AKARYAKIT TALEP
 • ONLINE BURGER KING VE POPEYES SİPARİŞ
 • Hizmet de
  Yükselen Kalite...

  Vizyon , Misyon Değerler

  Vizyonumuz;
  Mevlana Petrol olarak vizyonumuz, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteye ve çevreye gereken hizmeti en üst düzeyde sunarak bölgemizde yer aldığımız markalarla akaryakıt ve gıda sektöründeki liderliğimizi perçinlemek.

  Misyonumuz;
  Müşterilerimize, kalitesi kabul görmüş standardizayonu sağlanmış ürünlerimizle; akaryakıt sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmaktır.

  Değerlerimiz;

  Saygı ve Bağlılık
  Biz, işimizi doğru şekilde, hakkıyla ve sahiplenerek yaparız. Kendimizi ve işimizi geliştirir, tüm ilişkilerimizde şeffaflığı ilke ediniriz. Bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

  "Biz" olmak
  Müşteri memnuniyeti esastır felsefesi ile ekip olarak hareket eder, birbirimize güvenir ve birbirimizi dinleriz. Kararlarımızı alırken bütünü düşünür, etkilerini değerlendiririz, toplumumuzu korur, sosyal sorumluluklarımızın farkına varırız.

  Yaratıcılık
  Bir işin nasıl çözümlenmeyeceğini değil, en doğru şekilde nasıl sonuçlandıracağımızı düşünür, teknolojiyi araştırır, yeni gelişmeleri takip ederiz.

  İnsana, Geleceğe Saygı
  Gelecek yeni nesillere daha iyi bir gelecek bırakma hedefi ile attığımız her adımda sorumluluk alır, birçok sosyal sorumluluk projesine de imzamızı atarız.