DOSINIA LUXURY RESORT

Akdeniz kıyılarının en güzel mavisi ile doğanın en canlı yeşillinin buluştuğu bir sahil üzerine kurulu Dosinia Luxury Resort Hotel Mevlana Petrol Grup bünyesinde bulunan Mevlana Petrol Ürün Turz. Taş. Paz. İnş. Tic. Ltd. Şti. şirketinin bir İŞTİRAKIDIR.

Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennet olan Beldibi – Antalya’da misafirlerine ultra her şey dahil konsepti ile seçkin bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Harika bir uyku için tasarlanmış modern ve konforlu yatakları ile dinlendirici bir ortam sizi bekliyor. Dosinia Luxury Resort’te eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilir, çeşitli animasyon ve etkinliklerle enerjinizi yükseltebilirsiniz. Unutamayacağınız bir tatil deneyimi için sizi Dosinia Luxury Resort’e bekliyoruz.

 

ANDRIAKE BEACH CLUB HOTEL

Nefes kesen bir doğanın kalbinde, geleneksel ve modern mimarinin özgün bir şekilde buluşması!

Demre ilçesi, dünyaca ünlü arkeolojik eserleri, muhteşem iklimi ve harika kumsal plajları ile ünlüdür.

Bu bölge tarihçiler tarafından “Aziz Nikolas (Noel Baba)’ın Memleketi” olarak anılmaktadır. Dünyaca ünlü Noel Baba tüm hayatını bu bölgede yaşamış ve burada yer alan kendi ismi ile anılan Kilisenin de rahipliğini yapmıştır. Demre’nin merkezinde bulunan ve Noel Baba’nın mezarının da içerisinde yer aldığı Kilise, günümüzde Müze olarak ziyarete açıktır.

Her sene yüzbinlerce turist ve özellikle Hristiyanlığın Ortodoks mezhebi mensupları bir nevi Haç ibadeti gayesiyle Noel Baba müzesini ziyaret etmektedir. Esasında bir tarım beldesi olarak tanınan Demre, kristal berraklıkta turkuaz renkli denizi, tertemiz kumsal plajları ve enfes doğal güzelliklerinin yanında, Likya Dağ Mezarları, Roma Amfi Tiyatrosu, Kekova Batık Şehri, Andriake Limanı ve Müzesi gibi birçok antik eseri de barındırmaktadır.