FİNİKE DÖVİZ

1994 yılında grubumuzun faaliyet alanlarını genişletme kararı alması ile ilk döviz büromuzu Antalya Kemer’de açarak, yetkili müessese olarak döviz alım satımına Antalya’da başlayanların ilklerinden olduk.Zaman içerisinde şirketin merkezini Antalya’ya taşıyarak 1998 yılında FİNİKE DÖVİZ TİCARET A.Ş.’ni kurduk.Grubumuzun finans sektöründeki konumunu daha da güçlendirmek ve bu işi merkezinde yapmak adına 2002 yılında İstanbul Kapalıçarşı’da bir döviz ofisi daha açarak faaliyetlerini genişletmiştir. Yine bu istikrarlı büyüme stratejisi çerçevesinde Şubat 2007 tarihinde Antalya Merkezde faaliyet gösteren ANTALYA DÖVİZ TİC. A.Ş.’ni satın aldık. .

ANTALYA DÖVİZ

1997 yılında kurulan Antalya Döviz Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş. hem kurumsal hem de bireysel anlamda müşterilerine nakit olarak döviz alım-satım hizmeti sunmaktadır. Antalya Döviz deneyimli ve güleryüzlü personeli ile yerli ve yabancı müşterilerine en hızlı, en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.


Antalya şehir merkezi, Kale Kapısı bölgesinde hizmet vermeye başlayan ve burada hizmetlerine devam eden Antalya Döviz Antalya'nın en eski döviz bürolarından biridir.

Sektörü ve teknolojiyi yakından takip eden Antalya Döviz hizmet kalitesini yükseltmek için bu argümanları en iyi ölçüde kullanmakta ve faydalanmaktadır.

Antalya Döviz güçlü öz sermayesi, kaliteli ve nitelikli iş gücü ile döviz sektöründe tercih sebebi olan iyi fiyat ve iyi hizmet olgusunu bünyesinde barındıran sayılı firmalardan birisidir.